جام نیوز:
به گزارش شیعه آنلاین ، حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این‌که باید در محرم فضای جامعه را معطر به نام و ذکر سیدالشهداء (ع) کنیم، افزود: سجده بر تربت سیدالشهدا (ع) تمام حجاب‌ها را برطرف کرده و عبادت را بالا می‌برد.

حضرت آیت الله جوادی آملی در جلسه درس خارج تفسیر خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهارکرد: ماه محرم، ماه رحمت و برکت بوده و بهترین فرصت‌های تبلیغی برای ترویج فرهنگ حسینی است.

 

وی با بیان این‌که باید در محرم فضای جامعه را معطر به نام و ذکر سیدالشهداء (ع) کنیم، افزود: سجده بر تربت سیدالشهدا (ع) تمام حجاب‌ها را برطرف کرده و عبادت را بالا می‌برد.

حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به عملیات تروریست ها در سیستان و بلوچستان و شهادت تعدادی از مرزبانان، خاطرنشان کرد: فضای کشور هر روز با عطرشهدا معطر می‌شود و اگر الان خیلی‌ها در امنیت نشسته‌اند، محصول خون شهدا است.

وی با اشاره به اینکه علما و روحانیون، عطر شهدا را در جامعه منتشر کنند، افزود: شهر و کشور ما هر روز از عطر کربلای امام حسین‌(ع) معطر می‌شود.

 

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به نقش راهبردی روحانیون، تاکید کرد: دین مردم به وسیله مبلغان حفظ می‌شود.

وی به نقش شیطان در گمراهی انسان اشاره و تصریح کرد: تنها دشمنی که نمی‌توان با آن کنار آمد، شیطان است، ما تا زمانی که زنده هستیم با شیطان مبارزه می‌کنیم، البته برخی در این مبارزه پیروز و عده‌ای دیگر شکست می‌خورند.

حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه شیطان دست بردار نیست، افزود: برای جهنم رفتن گاهی یک گناه هم کافی است، ولی برای بهشت رفتن ایمان و عمل صالح نیاز است.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic