به گزارش شیعه آنلاین، در پی اهانت وهابیون به قرآن کریم که خبر آن را دو روز پیش در پایگاه خبری شیعه آنلاین تحت عنوان "تمسخر قرآن کریم توسط چهره سرشناس وهابیت" منتشر کردیم، تعدادی از مجاهدان اینترنتی به هک کردن سایت "سنی آنلاین" که از مدافعان سرسخت وهابیت است، اقدام ورزیدند.

هک کنندگان سایت "سنی آنلاین" پس از هک این سایت، بر روی صفحه آن چنین نوشتند: این سایت به علت توهین آشکار وهابیون (با نام اهل سنت) به قرآن کریم مورد حمله قرار گرفت و هک شد.

هک کنندگان این سایت همچنین بر روی صفحه "سنی آنلاین" یک بیانیه چند خطی منتشر کردند که به شرح ذیل است: وهابیون حیوان صفت کافر پس از توهین آشکار به مولای متقیان و سیدالشهدا اینبار در پوشش سنی ها قرآن کریم را مورد حمله قرار دادند. برادارن اهل سنت آگاه باشید هدف وهابیت چیزی جز نبودی اسلام و مسلمین و تفرقه میان مسلمانان نیست. ما مسلمانان جهان تشیع وهابیون را نه تنها مسلمان بلکه انسان نیز نمی دانیم حال شما که خود را مسلمان (برادران سنی) می دانید توهین به قرآن کتب خدا توهین به قرآن ناطق (حضرت علی (ع)) را می بینید و نه تنها سکوت می کنید بلکه از ایشان (وهابیون) حمایت می کنید ...!

در پایان گفتنی است علاقمندان برای مشاهده صفحه هک شده سایت "سنی آنلاین" می توانند به آدرس اینترنتی http://zone-h.org/mirror/id/12897890 مراجعه کنند.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات