به گزارش ایسنا،تازه‌ترین افشاگری‌ها، حاكی از تزویر و توسل دروغین صدام به امام حسین (ع) است.

بر اساس این گزارش، 13 سال پس از جسارت صدام به بارگاه قدسی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و كشتار بسیاری از شیعیان و سادات و علمای حسینی، حسنی و علوی توسط این جنایتكار و در حالی كه شمارش معكوس حمله به حكومتش به ثانیه‌های پایانی نزدیك می‌شد موسم عاشورای حسینی در زمستان سال 2003 فرا رسید. صدام كه خود را در لبه پرتگاه می‌دید و حتی برای فرار از حمله اربابانش تعداد فشنگ‌های تفنگ‌های ارتش رو به زوالش را نیز به سازمان ملل متحد داده بود دست به دامان امام حسین (ع) شد تا بدینوسیله با بدست آوردن همراهی شیعیان كه اكثریت جمعیت عراق را تشكیل می‌دادند برای حكومت خود سپر و حفاظی ایجاد كند.

در آن روز صدام دستور داد 72 دیگ بزرگ غذا آماده كنند و در خبرها اعلام كنند كه صدام حسین برای امام حسین (ع) و به تعداد شهدای كربلا نذری خواهد داد.

صدام شبانه به كنار دیگ‌های غذا آمد و با بیل مشغول به هم زدن برنج و خورشت قیمه عراقی شد تا نشان دهد از مریدان حضرت سیدالشهدا است. در كنار دیگ‌ها و در مقابل تلویزیون بغداد نماز گذارد و از امام حسین (ع) خواست تا او را در جنگ با كفار یزیدی صفت همراهی كند.

برخی روحانیون وابسته نیز كه امروز در عراق كارنامه‌ای فضاحت‌بار دارند در تلویزیون صدام را در سرزمین امام حسین (ع) سرباز و لشگر خدا نامیدند.

«حمود»، منشی صدام بعدها و بعد از گرفتار شدن در چنگال سرنوشت در خصوص این نمایش صدام گفت: ابوعدی (صدام) به او گفت نمایش سختی بوده است مثل اینكه كسی به كمرش زده است. حمود می‌گوید: صدام گفت مثل آن روز كه ایرانی‌ها در جبهه‌ها تا سقوط بصره پیش آمدند و مجبور شدیم برای زیارت حضرت علی (ع) به نجف برویم خرد شدم كه امیدوارم بر ضد شیعیان تلافی كنم و اما این تبلیغات نتوانست صدام را از تحقق وعده الهی نجات بدهد و صدام در محلی كه بسیاری از سادات و علمای حسینی و علوی به مسلخ رفته بودند به دار مجازات رفت.

بوی گند جنازه‌اش و چهره‌ای كه به خوك و موش شبیه بود حتی اهل عشیره او را مجبور كرد سریع‌تر او را دفن كنند تا پرونده جابری از تبار حرام‌زادگان تاریخ برای همیشه بسته شود و امروز آوای یاحسینی كه صدمه زننده بر حسین قصد خاموشی او را داشت پرطنین‌تر از همیشه، آزادگی و جوانمردی و ندای حق را از حلقوم پیروانش در عراق عرب همه‌گیر كند.

بر اساس آمار موجود، صدام و دستگاه‌ جهنمی او كه ماشین ترور و كشتار بعثی‌ها بود صدها هزار عراقی را از دم تیغ ماشین كشتار جمعی خود گذراند. دست به خون علما و دانشمندان شیعه آلوده كرد، خاندان شریفی همچون حكیم و صدر را آماج كینه توزی خود قرار داد و با پستی تمام سر مبارك همچون آیت‌الله امام سیدمحمدباقر صدر با مته سوراخ كرد و در لحظه شهادت این مرد خدا و مرید امام خمینی (ره) بر سرش باده مستی كرد.

صفحات ننگین صدام تنها به همین جا ختم نشد و عتبات مقدسه را نیز در انتفاضه شعبانیه به توپ بست و زائران و مجاوران حضرت سیدالشهداء را در كنار ضریح آن حضرت و سایر شهدای كربلا قتل عام كرد.

این كشتارها زیر چشم همپیمانان سلفی صفت و یزیدی كردار عرب منطقه و مدل بی‌مایه حقوق بشر غربی‌ها رخ داد تا صحنه‌های دردناك جسارت متوكل عباسی ملعون توسط صدام در كربلای معلی تكرار شود اما وعده الهی همواره در كمین ستمكاران است و عبرت‌های خداوند در خصوص صدام نیز یكبار دیگر تحقق پیروزی خون بر شمشیر را به نمایش گذاشت.

در طول تاریخ پرفراز و نشیب عراق عرب و سلطه حاكمان جور بر آن افراد بسیاری بوده‌اند كه بر گرده مردم مسلمان سرزمین بین‌النهرین چنبره زده و مسلمانان و به ویژه شیعیان را در 1400 سال به شدت مورد تاخت و تاز قرار داده‌اند.

از برجسته‌ترین صدمه‌زنندگان به شیعیان و اهل بیت (ع) در عراق عرب را می‌توان هارون‌الرشید،متوكل عباسی و امثال حجاج بن یوسف ثقفی نام برد. در تاریخ معاصر نیز یكی از برجسته‌گان قوم وحشی حاكم بر عراق، صدام بوده است.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic