تبلیغات
مداحسرا _ بزرگترین پایگاه مداحی - هاشمی رفسنجانی در سال 1348:کسی که هم امام زمان می‌گوید و هم کوروش، هر دو را دروغ می‌گوید
http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2131506/nf00144198-1.jpgآیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: اسرائیلی‌ها می‌خواهند با هر روش ممکن حتی با استفاده از چهره‌های نفوذی ظاهر صلاح بازار اسلام ایرانی؛ عربی و آفریقایی راه بیاندازد!

به گزارش آفتاب به‌نقل‌از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی چهل و یکسال پیش اکبر هاشمی رفسنجانی، طلبه جوانی بود که در مسجد همت تهران، سخنرانی پرمخاطب و پرحاشیه‌ای داشت که بار دیگر او را تا مرز ممنوع‌المنبری از سوی ساواک پیش برد.

بر اساس اسناد محرمانه ساواک، او در 26 دی‌ماه سال 48 در حالی که تنها 35 سال داشت، در این سخنرانی گفت: اینها بیشتر دوست دارند مردم در هجوم کورکورانه به اماکن متبرکه و زیر دست و پای هم کشته شوند تا در راه مبارزه با اسرائیل به شهادت برسند.

به گفته وی، این خط انحرافی بیشتر در پی تهییج مردم و استفاده ابزاری از احساسات مردم مسلمان به اهل بیت(ع) و حتی امام زمان(عج) است. کسی که همزمان هم امام زمان می‌گوید و هم کوروش‌کوروش می‌کند، هر دو را دروغ می‌گوید.

آیت‌الله‌ هاشمی‌رفسنجانی با بیان اینکه مراقب نفوذ چهر‌ه‌های مشکوک مسلمان‌نمایی که با پای برهنه به زیارت برخی اماکن مذهبی «خاص» می‌روند ولی در خفا با یهودی‌ها ارتباط دارند باشید، ادامه داد: از صدر اسلام تاکنون همیشه بوده‌اند به‌ظاهر مسلمانان دو آتشه‌ای که در واقع در خدمت اهداف ضداسلامی یهود بوده‌اند.